2016 tarihi itibariyle yeni hizmete açılmış pansiyonumuz. Erkek konuklarımıza hizmet vermektedir. Ranzalı ve bazalı olmak üzere farklı oda tiplerimiz mevcuttur.

1-2 Kişilik Odalar, 3-4 Kişilik Odalar, 5-6 Kişilik Odalar.

Yalnızca 2 Dakikanızı bize ayırın ve pansiyonumuzu inceleyin

Resim Galerisini İnceleyin !

Konuk Görüş ve Eleştirileri

Burada Herşey Mükemmel !

Kırklareli'nin en yeni ve modern pansiyonu. Çok sıcak ve samimi bir karşılama vardı. Aradığım bütün herşeyi burada buldum. Odalar çok temiz ve konforlu.Beni en çok etkileyen ise dilediğim saatte pansiyona giriş-çıkış yapabilecek olmam :)

Metin BÜYÜKKILIÇ/İstanbul

Çarşının ortasında !

Önceki pansiyonum hizmet açısından iyi de olsa yerleşimi iyi değildi. Ancak burası ise şehrin göbeğinde otogara 2 dk, kütüphaneye 1 dk ve benim için en önemlisi eğlence yerlerine çok yakın ;)

Serdar SANER/Antalya

Kırklareli'nin En Hızlı İnterneti

Joomla! 3.x fully support

Fiber internet 400 mbps limitsiz ve ÜCRETSİZ.

Sorunsuz ve en son teknoloji WİFİ dağıtımı

24 Saat Sınırsız İnternet Wi-fi

Kırklareli'nin en hızlı 400 Mbps Fiber İnternetini odalarınıza günün 7/24 saati son teknoloji Wi-fi Dağıtım Teknolojisi ile sınırsız ve hızlı bir şekilde ücretsiz olarak iletiyoruz !

Muhteşem Lokasyon

Kırklareli Otogar'a 2 Dk., Halk Otobüsleri Durağı 2 Dk.,Halk Eğitim Kütüphanesi 1 Dk. Eğlence Mekanlarına ise 3 Dk.

Kısacası Dünya Etrafınızda Dönüyor !

Pansiyonumuza Özel Fiyatlar !

Biz konuklarımıza dışarıdaki sektörlerde de avantaj sağlamak için çalışıyoruz ve devamlı görüşme halindeyiz. Mamia Pizza'da %10-Damak Döner'de %15-Şar Lokantasında %15 ve Street Barber Shop'da %15 indirimler sizi bekliyor.

Ücretsiz Çamaşır Hizmeti

Size ait kişisel çamaşırlarınızı hijyenik bir şekilde ÜCRETSİZ olarak yıkıyoruz ve odanıza teslim ediyoruz.

7 Gün 24 Saat Sıcak Su

Günün 24 saati sıcak su ve banyo hizmeti

24 Saat Resepsiyon ve Güvenlik

Sizinle günün 24 saati irtibat halindeyiz. Resepsiyon ve güvenlik hizmetimiz günün tamamında devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, sürekli gözden geçirilen kalite hedeflerimiz doğrultusunda barınma hizmetimizi gerçekleştirmek ve geliştirmek,doğru işe doğru insan atayan, çalışanlarıyla açık iletişimde olan ve her düzeyde eğitime önem veren yönetim ilkesini benimsemek,konuklerimize ve ailelerine saygılı ve güleryüzlü davranarak her konuda güven vermek,Kaliteli hizmeti yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirmek,Çağdaş bilgi ve teknolojileri hizmet sunumunda kullanmak,Kaynakları optimum kullanmak,Oluşturulan standartların kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamak,Hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak,Bu günkü stratejimiz, efor ve heyacanımız ile hedefimizin sürekli geliştirme olduğunu daima anımsamak, temel kalite politikalarımızdır.

MİSYONUMUZ

Konuklarımıza güvenlik ve huzuru, hijyenik yaşam koşullarını sağlayarak kaliteli barınma hizmeti sunmaktır. Pansiyonumuz deneyimli ve profesyonel yönetim kadrosuyla konuklarımızın hizmetindedir.

Bizimle İletişimde Kalın'

Kırklareli Özel konuk Yurdu / Kırklareli Erkek konuk Yurdu,Kırklareli pansiyon, Kırklareli erkek pansiyon, Kırklareli konuk pansiyon, Kırklareli özel konuk pansiyon,kırklareli konaklama,kırklareli otel, Kırklareli hotel, Kırklareli konuk apart, kırklarelide pansiyonlar, Kırklareli üniversitesi, Kırklareli fen edebiyat fakültesi, Kırklareli rektörlük, Kırklareli belediyesi, Kırklareli otagar, Kırklareli kayalı kampüsü,mamiaspizza,izabellapizza,kırklareli festivali, Kırklareli karagöz Hacivat, Kırklareli kakava ,Kırklareli pansiyon, Kırklareli erkek pansiyon, Kırklareli konuk pansiyon, Kırklareli özel konuk pansiyon,kırklareli konaklama,kırklareli otel, Kırklareli hotel, Kırklareli konuk apart, kırklarelide pansiyonlar, Kırklareli üniversitesi, Kırklareli fen edebiyat fakültesi, Kırklareli rektörlük, Kırklareli belediyesi, Kırklareli otagar, Kırklareli kayalı kampüsü,mamiaspizza,izabellapizza,kırklareli festivali, Kırklareli karagöz Hacivat, Kırklareli kakava

http://www.istasyonpansiyon.com http://www.kırklareliözelpansiyonlar.com http://www.akademipansiyonu.com http://www.mamiaspizza.com http://www.parketemizlik.com http://www.viprunner.net http://www.euro-asia-tour.com